Samsun Ozalit Baskı Hizmetleri

Ozalit ışığa duyarlı baskı çeşitlerinden birisidir. Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile birlikte uygulanan ozalit baskı birçok proje için altın değerindedir. Örneğin, beton projesi, kalıp projesi, demir projesi, doğalgaz projesi, iç ve dış mimari projeler, çatı projeleri, jeoloji projesi, statik projeler gibi birçok dalda kullanım gerektiren yardımcı bir kaynaktır. Samsun ozalit baskı hizmetleri ile ihtiyacınız olan tüm projelerde firmamızdan destek alabilir ozalit hizmetlerimizden uygun fiyatlara yararlanabilirsiniz.

AutoCad mimari, kopyalarınız ve statik çıktılarınız çeşitli gramaj ve adetler ile siyah ya da beyaz olarak basılmaktadır. Çıktılar otomatik katlama makinaları ile katlanarak tarafınıza teslim edilir.

Plan kopya, PVC Laminasyon, Spiral cilt, selefon, silikon cilt gibi hizmetler ozalit baskı hizmetleri çeşitlerindendir. Genel kullanım alanları ise şu şekildedir, Üniversite dönem projeleri, belediye imar projeleri ve haritalar, makine üretim projeleri ve imalat, inşaat alt yapı ve üst yapıları projesi gibi başlıca kullanım alanları vardır.

Birlik Ofset Ayrıcalığı ile Ozalit Baskı

Birlik Ofset matbaa aracılığı ile samsun ozalit baskı hizmetlerinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. PVC Laminasyon baskı hizmetleri kullanım alanları ise, şirket personeline ait kimlikler, yaka kartları, fatura kartları ve resimli öğrenci öğretim üyesi gibi alanlarda çeşitlendirilir.

Spiral ciltlerin ise cilt çeşitliliği bulunmaktadır. Bunlar; bez cilt, tez cildi, sıvama cilt ve karton cilttir. Kullanım alanları genellikle her türlü evrakın kitap haline getirilmesi amacı ile ve öğrencilerin sıklıkla kullandıkları spiral cilt çeşitleridir.

Plastik ve tel spiral olarak da ihtiyaca göre hazırlanmaktadır. Ozalit baskı haricinde diğer hizmetlerimiz ise Dijital baskı çözümleri, katalog tasarımı ve baskısı, tüm promosyon ürünleri hazırlanması, kartvizit baskı ve magnet gibi geniş üretim yelpazesine sahip olan samsun ozalit baskı hizmetlerinden dilediğinizi kısa sürede sizlere en kaliteli şekilde teslim etmekteyiz.

Matbu evrakları dahil tüm evraklarınız dilediğiniz adette basılabilmektedir. Ayrıca acil kaşe ve broşürleriniz de mümkün olduğunca en hızlı şekilde sizlere teslim edilmektedir. Ozalit baskı, dijital baskı ve ofset baskı alanında tüm beklentileriniz işin ehli ekibimiz ile gerçekleştirilir ve en uygun fiyatlandırma ile sizlere sunulur.

Comments are closed.