Birlik Ofset Samsun Matbaa Hizmetler

Matbaa eski çağlardan günümüze uzanan en kaliteli hizmetlerin biridir. Yazının bulunması ile günümüze gelen bir sektör olan matbaa da baskı çeşitleri dâhil birçok hizmet almanız mümkündür. Samsun matbaa verilen hizmetler nelerdir, sırasıyla inceleyelim.

 1. Dijital Baskı

Dijital baskı, görsel veya metinlerin birçok materyal üzerine basılma tekniğine dijital baskı denir. Genellikle küçük çaplı işler için ideal olan dijital baskı, ofset baskıya nazaran daha maliyetlidir. Ancak daha hızlı ve daha kullanışlı olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Dijital baskının ayrıca avantajları bulunur, bunlar daha az miktar ve adette, daha hızlı çalışmalarda, baskı hızı maliyetten daha önemli görüşünde iseniz dijital baskıyı kullanabilirsiniz.

 1. Ofset Baskı

Ofset baskı dijital baskıya göre daha uzun süren bir işlemdir. Ancak oldukça düşük maliyete sahip bir hizmet olması nedeni ile fazlasıyla kullanışlıdır. Kitap, gazete, dergi, broşür ve kartvizit gibi ihtiyaçlarınıza ofset baskı hizmetleri ile düşük maliyete sahip olabilirsiniz.

 1. Kartvizit ve Magnet

Kartvizit markanız için sizi ve firmanızı temsil edici en önemli araçtır. İstediğiniz ebat, tasarım ve adette üretimini yaptırabilirsiniz. Magnet de yine firmanız için kullanabileceğiniz bir üründür. Özellikle restoranlar veya su bayilerinin magnet kullanmaları müşteri ağını genişletmektedir.

 1. Broşür ve El İlanı

Yeni açılan tüm işyerleri broşüre ihtiyaç duyar, Broşür sayesinde oldukça geniş bir kitleye bire bir ulaşabilen firmalar sürekli aralıklar ve çeşitli indirimleri duyurma amaçlıda broşür bastırmaktadır. El ilanı da yine aynı durum için geçerlidir ancak broşürden daha az maliyetlidir.

 1. Ajanda VE Takvim

Yine iş yerlerinin logosu ve iletişim bilgilerinin yer alabileceği bir takvim ile bilinirliğini arttırması sağlanır. Özellik ile yeni yıl başlamadan bastırılan takvimler, ajandalar uzun süre kullanılabilirdir. Bu sayede en az 1 yıl firmanız tüketici ile temas da kalacaktır.

 1. Davetiye

Özel günlerin vazgeçilmezi davetiyeler de yine matbaa aracılığı ile temin edebileceğiniz bir hizmettir. Düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, nikâh gibi özel günleriniz de istediğiniz tasarımda ve adette bastırabilirsiniz. Şüphesiz ki matbaa deyince akla ilk gelen hizmette davetiyedir.

 1. Katalog
 2. Mali Evraklar
 3. Grafik Tasarım
 4. Web Tasarım
 5. Dergi
 6. Acil Kaşe
 7. Fotokopi Hizmetleri

Diğer hizmetler arasında yer almaktadır. Samsun Matbaa birlik ofset farkı ve avantajları ile sizlere kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Comments are closed.